slad-3
Dobra Strona Mocy

Naprawa aut z USA

Faktem jest, iż w przypadku pojazdów — zwłaszcza powypadkowych — najbardziej opłacalne jest sprowadzenie ich z zagranicy. Wykorzystuje to wiele osób w Polsce, które chcą mieć auto z Ameryki na własność. W Dobrej Stronie Mocy osobiście zajmujemy się ich pozyskiwaniem dla naszych klientów – korzystnie cenowo, ze sprawdzonych źródeł i bez żadnych pośredników. Z kolei potencjalną naprawę i serwis samochodów z USA zrealizują współpracujące z nami warsztaty.

Naprawa i serwis aut z USA

Rekomendujemy, by zawsze po imporcie auta z USA sprawdzić stan pojazdu i naprawić ewentualne usterki – najlepiej z pomocą profesjonalnego serwisu. Rekomendujemy Ci współpracujące z nami warsztaty, które znajdziesz w m.in. Warszawie, Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim oraz Zamościu. Dzięki pomocy profesjonalistów zarówno skutecznie naprawisz niezbędne elementy samochodu, jak i wymienisz płyny i oleje na lepsze jakościowo i świeższe odpowiedniki.

Skuteczna naprawa i serwis aut z Ameryki nierzadko wiąże się też z wymianą części. W razie potrzeby jesteśmy w stanie kupić je z zagranicy, jednak w sytuacji chęci sprowadzenia ich na własną rękę, zalecamy, byś przeglądając poszczególne modele z USA, kierował się dostępnością komponentów zamiennych. Nie wybieraj samochodów, które są niedostępne lub rzadko spotykane w Europie, gdyż może to wpłynąć na szybkość i trudność naprawy. Przykładem jest marka Cadillac lub Lincoln, do których ciężko jest dostać części. Dlatego w przypadku chęci zakupu samochodów tych marek, naszym Klientom polecamy wybierać przede wszystkim pojazdy jak najmniej uszkodzone.

Kompleksowe usługi blacharskie i lakiernicze pojazdów z Ameryki ​

Współpracujące z nami warsztaty zapewniają skuteczną obsługę w obszarze aut importowanych z USA. Usługi blacharskie realizowane w tych punktach obejmują m.in. serwis i naprawy powypadkowe — niezbędne w zlikwidowaniu szkód po niewielkich kolizjach, jak i poważniejszych stłuczkach. Mają na celu przywrócić samochodowi z Ameryki dawny wygląd i stan.

W wielu przypadkach konieczna jest także renowacja powierzchni nadwozia samochodowego. Zaprzyjaźnieni z nami lakiernicy oferują kompleksowe usługi malarskie, zapewniające wysoką jakość i trwałość wykończenia. Działają oni w oparciu o profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb Klienta, zgodnie z którymi przywrócą autu z USA pierwotny stan i estetykę. Jeśli będziesz miał takie życzenie, to osobiście podamy Ci sprawdzone punkty, gdzie znajdziesz profesjonalne wsparcie związane z malowaniem, naprawą i serwisem samochodu z Ameryki.

Pojazdy z Ameryki dostosowane do standardów i warunków europejskich

Ściśle współpracujemy również z firmami, które świadczą specjalistyczne usługi konwersji samochodów sprowadzonych z USA na standardy europejskie. Specjaliści z tych firm są w stanie samodzielnie dokonać przeróbek lamp, modyfikacji menu na język polski, wgrać mapy oraz inne usługi. Wszystko to zgodnie z obowiązującymi przepisami, co gwarantuje kompleksową i legalną konwersję pojazdów z Ameryki, aby mogły one bezproblemowo funkcjonować na drogach europejskich. W razie potrzeby możemy także polecić miejsca do bieżącej obsługi auta z USA — naprawy i serwisu oraz wymiany klocków i olejów.

Sięgnij marzeń z Dobrą Stroną Mocy

Chcesz mieć auto z Ameryki? Dzięki aukcjom, w których tak czynnie bierzemy udział, korzystnie cenowo wylicytujemy dla Ciebie interesujący Cię model — niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem motoryzacji i chcesz mieć pojazd na własny użytek, czy szukasz praktycznego środka lokomocji dla całej rodziny. W Dobrej Stronie Mocy spełnimy Twoje marzenia motoryzacyjne!

Serwis i naprawa, a także usługi blacharskie, lakiernicze i konwersji umożliwiają naszym klientom bezpieczną i sprawną eksploatację pojazdu z USA zgodnie z warunkami i normami europejskimi. Jak widzisz, skorzystanie z naszych usług, to niepowtarzalna okazja, by sięgnąć marzeń — bez zbędnych formalności i niepotrzebnych wydatków. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z naszym zespołem!

Dobra Strona Mocy
Nasza lokalizacja
Nasz świat