slad-3

DOBRA STRONA MOCY

IMPORT
POJAZDÓW Z USA

Oferta pojazdów z USA skierowana jest praktycznie dla każdego, to nie tylko muscle-cary, ale także auta użytku codziennego i spory wybór europejskich marek.

IMPORT USA

Dlaczego warto sprowadzić auto z USA?

Import samochodu z USA aktualnie to bardzo popularny sposób nabywania pojazdów, i nic w tym dziwnego, w końcu oszczędność na zakupie samochodu może sięgać nawet 40% w stosunku do cen rynkowych w Europie.

Popularność importu z USA stale rośnie i wynika to także z faktu, że importowane z tego kierunku auta Europejskich marek są wiernymi kopiami tych z Polskiego salonu. Poza różnicami związanymi z kierunkowskazami, czy językiem menu i skalą licznika auta dzielą te same części, więc proces naprawy, dostosowania do Europejskich warunków i późniejsza eksploatacja nie stanowi żadnego problemu. Podobnie wygląda sytuacja pojazdów takich marek jak Dodge, Chevrolet, czy GMC – dostęp do części aktualnie jest łatwy i szybki.

Oferta importu z USA

Często mówi się, że nie da się czegoś zrobić tanio i dobrze, ale import aut z USA pokazuje, że to błędne stwierdzenie, bo samochody z USA to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie dobre wyposażenie pojazdu, a przy okazji doskonałą cenę zakupu. W naszej ofercie samochodów z USA znajdują się auta każdego typu, od samochodów miejskich, przez auta elektryczne, rodzinne vany i suvy, aż po samochody sportowe.

Służymy naszym doświadczeniem i odpowiednim doradztwem w wyborze pojazdu, aby klient po kilku tygodniach od zakupu, wyjechał na drogi naprawionym pojazdem z uśmiechem na ustach.

dlaczego my?

Przy imporcie z USA warto wybierać firmy, które nie korzystają z usług pośredników, w tym tkwi nasza przewaga nad konkurencją, zajmujemy się importem osobiście, więc mamy pełną kontrolę nad stanem pojazdów i ich dokumentami.

Warto zaznaczyć, że samochody zawsze wysyłamy z najbliższego magazynu. W USA posiadamy ich 8 o strategicznym położeniu, dlatego unikamy sytuacji w której konieczne jest transportowanie auta kilkaset lub nawet kilka tysięcy mil do portu, co często naraża auta na uszkodzenia i niepotrzebne koszty. W przypadku zakupów pojazdów z aukcji w zdecydowanej większości lokalizacji w USA możemy zlecić oględziny auta na żywo, aby wykonać dodatkowe zdjęcia uszkodzeń, bywa to czasem niezbędne aby określić stan pojazdu przed zakupem.

IMPORT USA

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

1

Wyszukiwanie odpowiedniego pojazdu oraz sprawdzanie histori auta i oględziny

2

Podpisanie umowy

3

Licytacja pojazdu oraz przekazanie danych do przelewu

4

Transport i zdjęcia oraz odprawa celna
1. Wyszukiwanie odpowiedniego pojazdu

Ustalamy wspólnie kryteria jakie musi spełniać Twój wymarzony samochód i przesyłamy propozycje aut, które spełniają założone wymagania
2. Historia auta i oględziny

Ustalamy wspólnie kryteria jakie musi spełniać Twój wymarzony samochód i przesyłamy propozycje aut, które spełniają założone wymagania

3. Podpisanie umowy

Podpisujemy umowę zakupu auta jako Polska firma z numerem NIP, siedzibą i placem przeładunkowym. Zachęcamy do odwiedzin w naszym biurze w Łodzi w celu omówienia importu i podpisania umowy, a jeśli odległość jest zbyt duża, możemy oczywiście dokonać też wszystkiego mailowo i telefonicznie.

4.  Licytacja pojazdu

Przystępujemy do licytacji auta w określonym budżecie. Możemy rozmawiać w trakcie licytacji przez telefon, lub licytować wspólnie przy komputerze w naszym biurze, ewentualnie możemy nagrać przebieg licytacji 

5.  Dane do przelewu

Po wygranej aukcji przesyłamy dane do przelewu, aby uregulować należność za pojazd wraz z prowizją domu aukcyjnego

6. Transport i zdjęcia

Po zaksięgowaniu środków za auto, samochód trafia na jeden z naszych magazynów, gdzie jest fotografowany, a klient dostaje komplet informacji na temat frachtu morskiego, czyli planowane daty wypłynięcia i dopłynięcia do portu w Niemczech

7. Odprawa celna

Na podstawie podpisanego upoważnienia dokonujemy odprawy celnej auta, a faktury bezpośrednio od agencji celnej przesyłamy do klienta

8. Naprawa pojazdu

Możemy zająć się naprawą pojazdu i załatwieniem odpowiednich części. Dysponujemy aktualnie trzema warsztatami w Polsce – Ich lokalizacje to Warszawa oraz Piotrków Trybunalski.

9. Transport pod dom

Transportujemy pojazd pod wskazany przez klienta adres i przekazujemy komplet dokumentów do auta. 

AUTA Z USA BĄDŻ KANADY

DLA KOGO AUTO Z USA?

Samochód z USA to doskonały wybór dla każdego, kto myśli o zmianie pojazdu, z prostego powodu – oszczędność na zakupie i możliwość weryfikacji stanu technicznego. W obecnych czasach samochody z Polskich salonów czy nawet z Niemiec często nie dysponują udokumentowaną historią uszkodzeń i łatwo popaść na pojazd, który np. jest po powodzi. W USA system ubezpieczeń działa w taki sposób, że każda, nawet najmniejsza szkoda jest zgłaszana do ubezpieczyciela, co zostawia ślad w raporcie Carfax, dlatego wbrew pozorom zakup auta „przez internet” z USA jest zdecydowanie bezpieczniejszy niż poszukiwanie pojazdu w Polsce.

Na pytanie jakie auta warto sprowadzać odpowiedź jest prosta, każdy samochód który jest warty w Polsce powyżej 20.000 PLN możemy sprowadzić z USA aby wygenerować oszczędność na zakupie

POWÓD 1

Największy wybór

POWÓD 2

Bogate wyposażenie

POWÓD 3

Zweryfikowani sprzedawcy

POWÓD 4

Udokumentowany stan techniczny

POWÓD 5

Auto gotowe do jazdy

POWÓD 6

Atrakcyjne ceny

Ile to kosztuje?

Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest wycena konkretnego pojazdu, w tym celu skontaktuj się z nami, aby dostać szczegółową wycenę dokładnie takiego auta, jakie Cie interesuje, obliczymy wszystko i prześlemy kalkulacje zupełnie za darmo!

Z kosztów ogólnych jakie należy ponieść przy imporcie zazwyczaj będą to:

 • Koszt auta na aukcji
 • Koszt prowizji domu aukcyjnego – od 200 USD wzwyż
 • Koszty transportu do Niemiec, w tym transport naziemny i morski – od 1200 USD za komplet
 • Cło – 10% dla samochodów osobowych i quadów, 6% dla motocykli, Łodzie od 1,7 do 2,7%
 • VAT – 19% w Niemczech lub 21% w Holandii, lub 7-9% dla aut zabytkowych.
 • Koszty odprawy celnej (Opłata dla agencji) – Zazwyczaj ok 400 EUR
  Transport z Niemiec lub Holandii do Polski – Od 1300 PLN
  Koszt naszej prowizji – 2500 PLN netto dla aut osobowych i 1500 PLN netto dla motocykli i quadów
  Akcyza w przypadku rejestracji auta w Polsce – od 3,1 do 18,6%
  Koszty badania technicznego i rejestracji – Około 600 PLN łącznie

OPINIE KLIENTÓW

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O NAS INNI

logo

nasza lokalizacja

nasz świat

zadzwoń do nas

napisz do nas