slad-3
Dobra Strona Mocy

IMPORT
POJAZDÓW Z DUBAJU

To rynek który oferuje nam nie tylko ogromny wybór samochodów sportowych i
luksusowych, ale także tanich SUVów i osobówek w wersjach europejskich.

Rynek motoryzacyjny nieustannie się rozwija, a dostępność pojazdów znacząco wzrasta. Aktualnie samochody sprowadzane są nie tylko z innych europejskich krajów czy Stanów Zjednoczonych. Coraz popularniejszym zjawiskiem jest np. import aut z Dubaju.

Co powinieneś wiedzieć o sprowadzaniu aut?​

Zjednoczone Emiraty Arabskie to bez wątpienia źródło najbardziej poszukiwanych sportowych samochodów. Warto jednak wiedzieć, że nie tylko! Auta z Dubaju nie oznaczają wyłącznie importu luksusowych, szybkich maszyn, ale również rodzinnych samochodów i praktycznych osobówek, których wyjątkowo dobry stan oraz korzystna cena zaskoczą wielu Klientów.

Jakie zalety mają samochody importowane z Dubaju?​

Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na stan techniczny samochodu oraz przystosowanie do europejskich warunków. Co to oznacza? Pojazdy posiadają pomarańczowe kierunkowskazy, a liczniki wskazują wartość km/h. Ponadto ciepły klimat oraz wysokiej jakości infrastruktura drogowa sprawiają, że stan techniczny samochodów pozostaje bez zarzutu.

Ceny pozyskania samochodów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich​

Koszt importu auta z Dubaju jest trudny do jednoznacznego określenia. Przed decyzją o zakupie warto skorzystać z bezpłatnej wyceny, jaką oferujemy. Istnieją jednak stałe, ogólne koszty, które dotyczą sprowadzenia każdego pojazdu. Zawierają one m.in. cenę lawety, przygotowania dokumentów, prowizję, cło, VAT czy akcyzę. Jeśli jednak chcesz poznać całkowity koszt sprowadzenia samochodu, zapraszamy do kontaktu!

Import Dubaj

Dlaczego warto sprowadzić auto z Dubaju?

Główną zaletą samochodów z Dubaju jest to, że są to auta w wersjach Europejskich tj. pomarańczowe kierunkowskazy i liczniki wyskalowane w km/h.

Ponadto dzięki gorącemu klimatowi auta pozbawione są problemu występowania rdzy na karoserii, co jest szczególnie istotne w przypadku starszych i klasycznych aut, ale także w przypadku aut codziennego użytku, takich jak Mitsubishi Pajero, których w Dubaju są tysiące sztuk.

Oferta importu z Dubaju

Import samochodów z Dubaju to bardzo opłacalne rozwiązanie przy wyborze samochodu, gdyż oszczędność w stosunku do cen rynkowych w Europie często wynosi nawet 40%.

Jesteśmy wiodącym importerem pojazdów z Dubaju w Polsce, a nasza oferta pojazdów z Emiratów zawiera pełny wachlarz pojazdów, gdyż zaczynając od pojawiających się ofert Skody Fabii na aukcjach, możemy skończyć na zakupie Bugatti Chirona z jednego z salonów aut luksusowych z którymi współpracujemy. Zajmujemy się pełnym procesem importu, zaczynając od wyboru auta, aż po jego naprawę i rejestrację.

Dlaczego my?

Niewątpliwie naszą największą przewagą w stosunku do konkurencji jest fakt, iż posiadamy w Dubaju własny warsztat w którym możemy dokonać szczegółowej inspekcji pojazdu przed zakupem. Nasz Dubajski zespół tworzą wyłącznie Polacy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie mechaniki pojazdowej, dlatego jakość naszych usług jest zdecydowanie wyższa, bo nie zlecamy oględzin aut zewnętrznym firmom lokalnym, które nie potrafią posłużyć się nawet miernikiem lakieru. To szczególnie istotne, gdyż pomaga uniknąć kosztownych wpadek.
Ze względu na wieloletnie kontakty na miejscu, jako jedyni posiadamy także możliwość zakupu pojazdów prosto od ubezpieczycieli, główna korzyść jaka z tego wynika to brak historii pojazdu w sieci, gdyż kupujemy samochód zanim pojawi się w internecie, a także dużo korzystniejsze warunki zakupu – np. brak konieczności opłaty prowizji dla domu aukcyjnego.

Import Dubaj

Zobacz jakie to proste

1
Ustalenia marki i modelu poszukiwanego pojazdu oraz organizujemy oględziny na żywo w Dubaju
2
Negocjujemy cenę ze sprzedawcą i jeśli stan techniczny pojazdu jest dla klienta odpowiedni, przesyłamy dane do wpłaty za pojazd.
3
Po płatności wyrabiamy dokumenty exportowe, a samochód odstawiamy na nasz strzeżony parking. Samochód następnie trafia do kontenera, a klient dostaje komplet zdjęć auta przed wysyłką.
4
Popłaceniu kosztów celnych pojazd trafia na wskazany przez klienta adres, a kurier dowozi niezbędne dokumenty do rejestracji.
Proces importu jest prosty i przejrzysty. W pierwszym kroku zaczynamy od ustalenia marki i modelu poszukiwanego pojazdu, następnie przygotowujemy listę dostępnych egzemplarzy. Po wybraniu najbardziej odpowiednich egzemplarzy organizujemy ich oględziny na żywo w Dubaju.

Negocjujemy cenę ze sprzedawcą i jeśli stan techniczny pojazdu jest dla klienta odpowiedni, przesyłamy dane do wpłaty za pojazd. Po zaksięgowaniu płatności zajmujemy się wyrobieniem dokumentów exportowych dla auta, a samochód odstawiamy na nasz strzeżony parking w magazynie wysyłkowym.

Samochód następnie trafia do kontenera, a klient dostaje komplet zdjęć auta przed wysyłką. Po około 30 dniach frachtu morskiego auto ląduje w agencji celnej w Holandii lub w Niemczech, gdzie dokonujemy odprawy celnej i fotografujemy pojazd po rozpakowaniu z kontenera. W kolejnym kroku po opłaceniu kosztów celnych pojazd trafia na wskazany przez klienta adres, a kurier dowozi niezbędne dokumenty do rejestracji. Czas opisanego procesu to zazwyczaj 8-10 tygodni.
Import Dubaj

DLA KOGO AUTO Z DUBAJU?

Oferta samochodów z Emiratów jest skierowana dla osób które cenią sobie przede wszystkim pewność co do stanu technicznego pojazdu, dzięki szczegółowym oględzinom jesteśmy w stanie wykluczyć auta w kiepskiej kondycji technicznej.

Z Emiratów najczęściej sprowadzane są auta takie jak Mercedesy AMG, Lexusy, Mercedesy klasy G, Nissany Patrole, a także takie marki jak Ferrari, Lamborghini, Mclaren, Bentley, Maserati itp. 

Jednak to nie wszystko, ten rynek oferuje nam często auta których nie ma na rynku w USA, np. Skoda, Peugeot, czy Opel.

Powód 1

Mniejsza ilość zmian do wymagań EU

Powód 2

Karoseria bez korozji

Powód 3

Bogate wersje wyposażenia

Powód 4

Własny warsztat

Powód 5

Osobiste oględziny aut

Powód 6

Auta bezpośrednio od ubezpieczalni

Ile to kosztuje?

Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest wycena konkretnego pojazdu, w tym celu skontaktuj się z nami, aby dostać szczegółową wycenę dokładnie takiego auta, jakie Cie interesuje, obliczymy wszystko i prześlemy kalkulacje zupełnie za darmo!
Z kosztów ogólnych jakie należy ponieść przy imporcie zazwyczaj będą to:
Koszt lawety, przygotowania dokumentów, frachtu morskiego wraz z naszą prowizją – Od 3500 USD komplet.
Cło – 10% dla samochodów osobowych
VAT – 19% w Niemczech lub 21% w Holandii, lub 7-9% dla aut zabytkowych.
Koszty odprawy celnej (Opłata dla agencji) – Zazwyczaj ok 400 EUR
Transport z Niemiec lub Holandii do Polski – Od 1300 PLN
Akcyza w przypadku rejestracji auta w Polsce – od 3,1 do 18,6%
Koszty badania technicznego i rejestracji – Około 600 PLN łącznie
Opinie klientów

Sprawdź co mówią o nas inni

Dobra Strona Mocy
Nasza lokalizacja
Nasz świat