slad-3
AKTUALNOŚCI

Auta do 50 tysięcy złotych z USA

Dodge Charger Widebody
Chcąc kupić amerykański samochód, nie trzeba interesować się motoryzacją. Dla większości osób, tego rodzaju pojazd to wyłącznie środek lokomocji, dlatego kwestie takie jak osiągi, spalanie lub wygląd schodzą na dalszy plan. Z kolei pierwszoplanowa jest przede wszystkim cena. Jeśli więc szukasz dobrego auta z USA do 50 tys. złotych, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy atrakcyjne zestawienie naszych najczęściej wybieranych środków transportu – dla większych rodzin, miłośników muscle carów i nie tylko.
Volvo S60

Volvo S60

To model należący do klasy średniej. Do 50 tys. złotych można kupić Volvo S60 z roczników 2016 lub 2017, które są popularne zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Polsce. Eleganckie auto sprowadzane z USA łączy innowacje z wyjątkowym stylem. Pojazd znany jest z zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, komfortowego wnętrza i silników zapewniających dynamiczną jazdę. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie luksus, bezpieczeństwo i wydajność w jednym pojeździe. Niemniej pożądane są modele XC60, które także przewijają się po naszej grupie – link do niej znajduje się na końcu artykułu.

Audi A6

To samochód osobowy klasy wyższej, łączący w sobie elegancję z dynamicznymi osiągami. Audi A6 z USA zachwyca nowoczesnym designem, zaawansowaną technologią i niebanalnym wnętrzem, tworząc niezapomniane doświadczenie jazdy. To idealny wybór dla tych, którzy łączą wygórowane oczekiwania z elegancją i komfortem na drodze. Sprowadzamy z USA także modele A3, A4 oraz A5, które również można często znaleźć na naszej grupie w cenach do 50 tys. złotych.

BMW X3

Powyższy SUV klasy średniej od wielu podbija zarówno amerykańskie, jak i polskie drogi. BMW X3 znane jest z charakterystycznego desingu, komfortowego wnętrza i zaawansowanych technologii, przez co zapewnia nie tylko luksusową podróż, ale także niezapomnianą przyjemność z jazdy. Sprowadzenie go z USA niezwykle się opłaca, ponieważ w porównaniu do innych aut dostępnych na polskim rynku można go importować w znacznie lepszej cenie.

Dodge Caravan

To samochód osobowy typu minivan produkowany pod amerykańską marką Dodge. Pojazd definiuje elastyczność i komfort podróży rodzinnych. Z przestronnym wnętrzem, innowacyjnymi rozwiązaniami i stylowym wykonaniem, ten model zapewnia nie tylko wygodną przestrzeń, ale także funkcjonalność na najwyższym poziomie. Idealny dla tych, którzy cenią mobilność, bezkompromisowy komfort i wszechstronność w cenie do 50 tys. złotych.

Dodge Durango SRT392

Dodge Durango

Wielkość i przestronność. To cechy wyróżniające SUV-a Dodge Durango, które są efektem dobrego wykonania, potężnych silników i nienagannego designu. To dostępny w cenie do 50 tys. złotych amerykański samochód, który jest idealny dla osób poszukujących połączenia mocy, elegancji i możliwości przystosowania do zróżnicowanych potrzeb. Jest więcej niż najlepszy w swojej klasie.

Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro

Ikona mocy, stylu i funkcjonalności. Odkąd wyprodukowano ten sportowy samochód, Chevrolet Camaro spełnia marzenia osób stawiających na odważny design i dynamiczną jazdę. To auto sprowadzane z USA jest idealne dla tych, którzy pragną połączenia emocji z pełnym zakresem osiągów. Wyrazisty styl na drodze masz gwarantowany – już w cenie do 50 tys. złotych.

Ford Mustang

Kultowym samochodem przekraczającym granice stylu i mocy jest sportowe auto typu muscle car Ford Mustang, dostępny w cenie do 50 tys. złotych. Z charakterystycznym designem, potężnymi silnikami i ikonicznym dziedzictwem, ten model zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Idealny dla miłośników aut z duszą, szukających połączenia legendarnego stylu z pełnymi emocji osiągami. Mustang to ikona, która nie zna kompromisów.

Dodge Challenger 2016

Dodge Challenger

Samochód został zaprezentowany po raz pierwszy w 1969 roku i od tego momentu zachwyca swoją wyjątkowością — dużym rozstawem osi, większym nadwoziem i jak na segment muscle car, wyjątkowo luksusowo wyposażonym wnętrzem. Stanowi manifest siły i stylu, z agresywnym designem, potężnymi silnikami i klasycznym designem muscle carów. Idealny dla tych, którzy pragną mocy, charakterystycznego wyglądu i dawki adrenaliny podczas podróży. To nie tylko samochód, to sprowadzane prosto z USA uosobienie zamiłowania do niepowtarzalnej jazdy.

Pomoc w wyborze auta z USA

Więcej informacji na temat konkretnych aut znajdziesz na naszej grupie na Facebook’u. Dzielimy się tam doświadczeniami na temat importu z USA, udostępniamy propozycje amerykańskich samochodów dostępnych do licytacji i zakupu wraz z ich precyzyjnymi cenami, zawsze do 50 tys. złotych. Doradzamy także wyborze pojazdu i pomagamy w procedurach zakupowych.

Dobra Strona Mocy
Nasza lokalizacja
Nasz świat